jazyky

Ubytování Český Krumlov - Pension Hotel Vltavín


Rodinný pension Vltavín se nachází v centru překrásného starobylého města Český Krumlov. Poloha pensionu je situována v části města nazývané Horní Brána nad řekou Vltavou s výhledem na městský park a zámeckou věž. Na našem soukromém parkovišti nabízíme pro každý pokoj jedno vyhrazené uzavřené monitorované parkovací místo s možností sledování na TV přímo z pokoje.


Pro motocykly dále nabízíme kryté a uzamčené stání.

Parkoviště v areálu pensionu je uzavřené, hlídané kamerou a na noc od 21 – 7 hod. uzamčené. K dispozici máme rovněž úschovnu kol.

Český Krumlov vlakem i autobusem - je to k nám snadné

Autobusové nádraží Český Krumlov je vzdáleno od našeho pensionu 300 m. Z vlakového nádraží Český Krumlov Vás na požádání přivezeme služebním vozem. Pokud budete mít zájem dovezeme vás na výlety do okolí, Rožmberk, Hluboká, Lipno, atd. Naše ubytovací služby poskytujeme celoročně, recepční služba je v pensionu 24 hod. Internetové pokrytí wifi je po celém objektu zdarma. Pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou, wc, tv, telefonem, chladničkou. Snídaně které jsou v ceně ubytování podáváme v restauraci formou samoobsluhy - „buffet“ od 7:30 – 10:00 hod.

Penzion Hotel Vltavín je nekuřácké ubytování v Českém Krumlově

V našem pensionu je nekuřácký provoz, ale kouřit můžete na kryté terase s krbem a posezením. Tato terasa je hned vedle recepce, kde můžete zakoupit drobné občerstvení, kávu, čaj, minerálku, kolu, pivo, řezy, čokolády atd.

Nejen ubytování v Českém Krumlově ...

V těsné blízkosti pensionu (cca 30 metrů) můžete navštívit moderní 8 dráhový bowling s vlastní restaurací. Při cestě na náměstí, které je vzdáleno 350 m, potkáte několik stylových restaurací, kaváren a pizzerií. Celkem je těchto gastronomických zařízení v Českém Krumlově nepřeberné množství a nabízí opravdu výborný sortiment jídel, pití a zábavy v nevšedních interiérech starobylých domů.

20m od pensionu je samoobsluha potravin COOP. Veškeré informace ohledně ubytování, pobytu a dění ve městě Český Krumlov Vám ochotně poskytneme na recepci našeho pensionu. Další podrobné informace o kulturních akcích ve městě, zámku a okolí najdete na www.ikrumlov.cz

Výlety kolem Českého Krumlova.

V blízkém okolí Českého Krumlova můžete navštívit mnoho krásných míst, například hrad Rožmberk, Klášter ve Zlaté Koruně, Vyšebrodský Klášter,můžete uskutečnit výlet lanovkou na horu Klet´,kde je kamenná rozhledna s výhledem až do rakouských Alp, také je zde hvězdárna a nechybí ani restaurace s celodením provozem.

Dále můžete navštívit nedaleké Lipenské jezero a prohlédnout si šumavskou krajinu z nádherné vyhlídky v „ Korunách stromů“,nebo se projet po hladině jezera s vyhlídkovou plavbou, případně se nechat převést převozem na druhou stranu a projít se šumavskými lesy kolem Schwarzenberského kanálu,nebo navštívit Vítkův hrádek nejvýše položený hrad v ČR. Možností k výletům je zde nepřeberné množství a o všech vás budeme rádi informovat při vašem příjezdu na recepci pensionu.

Za Pension Hotel Vltavín Vám přeje příjemný pobyt Sylva Šebková a kolektiv.


Rezervace ubytování
-


Pension Vltavín

Rooseveltova 44-46
381 01 Český Krumlov

tel:    +420 380 711 352
mob: +420 737 448 018

mail: info@pensionvltavin.cz