Pokoje v pensionu Vltavín


Některé pokoje jsou situovány s výhledem na městský park, řeku Vltavu a českokrumlovský zámek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení.


K vybavení patří také telefon, tv a Wifi připojení po celém pensionu zdarma. Ve většině pokojů je k dispozici chladnička.


Prostorný dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky. Pokoj má výhled ze tří oken na městský park. Je vybaven ledničkou, Tv, sprchou a WC.
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky. Je zde předsíňka s šatní skříní a vchod do koupelny s WC.
Dvoulůžkový pokoj situován na klidnou stranu parkoviště pensionu, koupelna vybavena sprchou a WC.
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky , výhled z oken na městský park, má koupelnu se sprchou a WC.
Útulný dvoulůžkový pokoj z výhledem na městský park . Z předsíňky se šatní skříní se jde do koupelny s WC.
Velmi prostorný pokoj se dvěmi propojenými místnostmi s možností 1 přistýlky. Je situován v přízemí pensionu, do jídelny a do ulice se jde vždy po rovině bez použití schodů. Pokoj je vybaven ledničkou,varnou konvicí. Vchod do koupelny s vanou a WC je z prostorné předsíně.
Prostorný dvoulůžkový apartmán s možností jedné přistýlky, v klidné části pensionu, má předsíňku s vchodem do koupelny a pokoje, z velkého okna je vidět zámecká věž a je vybaven chladničkou.
Apartmán se dvěma místnostmi. Z předsíně se jde do koupelny se sprchovým koutem a WC. Je vybaven chladničkou, výhled z oken je na řeku Vltavu a městský park , krásně je také vidět zámecká věž.
Rodinný pokoj s vlastní předsíní, jehož předností jsou 2 samostatné ložnice 2+2. Výhled má na městský park,řeku a část hradu se zámeckou věží. Je vybaven chladničkou , koupelna má sprchu a WC.
Prostorný rodinný dvoupokoj 2+2 s předsíní a koupelnou s WC. Pokoje mají výhled ze dvou oken na Horní Bránu a parkoviště pensionu.


Rezervace ubytování
-

Pension Vltavín

Rooseveltova 44-46
381 01 Český Krumlov

tel:    +420 380 711 352
mob: +420 737 448 018

mail: info@pensionvltavin.cz